دختری که پارچه جیر را مهریه خود قرار داد

پارچه جیر مصنوعی واقعاً نیازی به از قبل جمع شدن ندارد زیرا معمولاً خیلی کم جمع می شود یا اصلاً جمع نمی شود. با این حال، شستن آن قبل از بریدن الگوی خود، کار با پارچه را آسان‌تر می‌کند.

هنگامی که جیر مصنوعی خود را با ماشین خشک می کنید، از ورقه نرم کننده پارچه خشک کن استفاده نکنید زیرا بسیاری از جیرهای مصنوعی از این نرم کننده ها لکه های روغنی می گیرند. در عوض، از نرم کننده مایع اضافه شده به چرخه شستشوی ماشین لباسشویی استفاده کنید.

قبل از برش و مونتاژ باید هرگونه آستر پارچه داکرون ، رابط غیر قابل ذوب، زیپ و سایر مفاهیم پارچه را از قبل جمع کنید. پس از اینکه پارچه های شما از قبل چروک شد، فشار دهید تا چین و چروک ها از بین بروند. خط دانه آستر را بررسی کنید.

اگر پارچه از دانه جدا شده است، بایاس را بکشید تا خط دانه صاف شود.

برای از پیش انقباض کردن رابط ذوب‌پذیر، آن را حدود 20 دقیقه در یک لگن آب داغ خیس کنید. برای خشک شدن، آب اضافی را از روی سطح جدا کنید و کنار بگذارید تا خشک شود. رابط های همجوشی را ماشین خشک نکنید.

همانطور که برای بریدن پارچه شمعی خود آماده می شوید، تصمیم بگیرید که آیا می خواهید چرت بالا برود یا پایین. اگر چرت بالا برود، پارچه رنگ تیره و غنی خواهد داشت. اگر چرت پایین بیاید، رنگ مات خواهد داشت. پارچه را بررسی کنید تا مشخص کنید کدام جلوه برای مد و پارچه شما بهتر است.

پارچه را با سمت راست تا کنید. قطعات الگو را همانطور که برای طرح الگوی “با چرت زدن” لازم است روی پارچه قرار دهید. فقط از طریق الگو و لایه بالایی پارچه سنجاق بزنید.

در صورت امکان پین ها را در جای جای درز قرار دهید، اما نگران علامت های سنجاق نباشید زیرا وقتی بخار فشار داده شود، آنها به خودی خود بسته می شوند. اگر نمی خواهید سنجاق ها را در پارچه کاپشن قرار دهید، از وزنه های الگو برای نگه داشتن قطعات الگو در جای خود استفاده کنید.

با قیچی تیز، پارچه را در امتداد خطوط برش قطعات الگو برش دهید. برای اینکه نیازی به کوتاه کردن درزها پس از دوخت آنها نباشد، تا حد امکان برش دهید. این امر به ویژه در روکش ها، لبه ها و لبه های یقه اهمیت دارد.

 

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. هودی پوششی مناسب برای آقایان و خانم ها
    2. انواع گوشواره در سراسر اروپا در قرون تاریکی
    3. انتخاب جوراب با کیفیت بسیار ضروری است
    4. با این روش ها یک فرد شاد در جامعه باشید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.