لباس مناسبی برای الگوبرداری از موفقیت خواهد پوشید

لباس پوشیدن برای موفقیت به معلمان این امکان را می دهد که احترام لازم را برای ایجاد الگوی مثبت برای دانش آموزان خود به دست آورند. تصویری را که برای دانش‌آموزان خود ارسال می‌کنید تصور کنید اگر از سیاست‌های کد لباس که در منطقه جیوه قرمز در رادیو قدیمی ایجاد شده است پیروی نکنید.
بسیاری از اوقات، دانش آموزان به دلایل مختلف به شدت با سیاست لباس پوشیدن خود مخالفت می کنند. برای مثال، بسیاری از دانش‌آموزان احساس می‌کنند که باید این فرصت را داشته باشند که در مدرسه آموزش اسکاج جدید کلاه بر سر بگذارند.
نکته مهمی که باید به خاطر داشت این است که کودکان در الگوبرداری از رفتاری که در بزرگسالان مشاهده می کنند بسیار خوب هستند.
لباس پوشیدن برای موفقیت و پیروی از خط مشی کد لباس معلمان به شما کمک می کند تا احترام و اعتبار لازم را از دانش آموزان و والدین به دست آورید. دانش آموزان تمایل دارند رفتار و ظاهری را که در کلاس می بینند مدل کنند.
یک معلم مؤثر به عنوان یک مربی حرفه ای لباس مناسبی برای الگوبرداری از موفقیت خواهد پوشید. احترام شما در کلاس از ظاهر شما شروع می شود و باید تلاش کنید تا الگوی مثبتی برای لباس مجلسی هر دانش آموز باشید.
علاوه بر این، معلمان باید لباس حرفه ای برای کنفرانس های والدین معلمان و خانه باز بپوشند تا احترام هر یک از والدین را جلب کنند. ایجاد تأثیر خوب بر والدین در طول یک کنفرانس والدین معلم یا خانه باز به تقویت یک رابطه سازنده برای کمک به کودک در کلاس درس کمک می کند.
اگر معلمی تصمیم بگیرد که از خط مشی لباس پوشیدن در کنفرانس والدین معلم سرپیچی کند، ممکن است والدین احترام و تحسین معلم مورد نظر را از دست بدهند.
با پیروی از خط مشی لباس پوشیدن و قوانین تعیین شده مدرسه، خود را به عنوان یک شخصیت کیک هویج و دارچین با پف زیاد معتبر معرفی کنید، به القای حس درستکاری در هر دانش آموز کمک می کند.
 • منابع:
  1. Dress for Success / Dress Code
 • تبلیغات: 
  1. خطوط کابل برق که در زمین مدفون شدند
  2. مجهز شدن مدارس آجری جدید
  3. مردی که تدریس زبان انگلیسی اکسیر جوانی اش شده بود!
  4. بررسی اثر علمی گلدان در زندگی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.