ساختار جیوه با اکسیژن و کاتیون

جیوه اکسید قرمز یک منبع جیوه بسیار نامحلول از نظر حرارتی پایدار است که برای کاربردهای شیشه ای، نوری و سرامیکی مناسب است. اکسید جیوه یک جامد سمی قرمز، زرد یا نارنجی است، طیف رنگ جیوه قرمز در رادیو قدیمی به اندازه ذرات بستگی دارد.
ترکیبات اکسیدی رسانای الکتریسیته نیستند. با این حال، برخی از اکسیدهای ساختاری پروسکایتی کاربرد یافتن رسانای الکترونیکی در کاتد با خلوص بالا (99.999%) پودر جیوه قرمز (HgO) پیل‌های سوختی اکسید جامد آموزش اسکاج جدید و سیستم‌های تولید اکسیژن هستند.
آنها ترکیباتی هستند که حداقل یک آنیون اکسیژن و یک کاتیون فلزی دارند.
آنها معمولاً در محلول‌های آبی (آب) نامحلول هستند و بسیار پایدار هستند و در ساختارهای سرامیکی به سادگی تولید کاسه‌های سفالی تا الکترونیک پیشرفته و در اجزای ساختاری سبک وزن در هوا فضا و کاربردهای الکتروشیمیایی مانند لباس مجلسی سلول‌های سوختی که در آنها رسانایی یونی از خود نشان می‌دهند، مفید هستند.
ترکیبات اکسید فلزی بازان هیدرید هستند و بنابراین می توانند با اسیدها و با عوامل احیا کننده قوی در واکنش های ردوکس واکنش دهند. مرکوری اکسید قرمز عموماً در اکثر جلدها بلافاصله در دسترس است.
ترکیبات با خلوص فوق العاده بالا و خلوص بالا هر دو کیفیت نوری و سودمندی را به عنوان استانداردهای علمی بهبود می بخشند.
پودرها و سوسپانسیون های عنصری در مقیاس نانو، به عنوان اشکال کیک هویج و دارچین با پف زیاد جایگزین با سطح بالا، ممکن است در نظر گرفته شوند. اطلاعات فنی، تحقیقاتی و ایمنی اضافی (MSDS) در دسترس است.
 • منابع:
  1. Mercury Oxide Red
 • تبلیغات: 
  1. پتانسیل کود مرغی در کشت ماگ سفید
  2. لباس کودکان و نحوه پوشیدن آن
  3. تحقیقاتی بر روی فوائد سیب خشک
  4. ناکافی کود باعث کاهش حاصلخیزی تولید خیار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.