برنامه های تشویقی برای حمایت از تعویض اجاق گاز وجود دارد

بنابراین، اگر در خانه ای با اجاق گاز زندگی می کنید، چه کاری باید انجام دهید و چه زمانی باید نگران باشید؟ ابتدا، برای بهبود تهویه هر کاری که می توانید انجام دهید، مانند راه اندازی هود که هوا را به بیرون باز می کند و اجاق گاز رومیزی دست دوم پنجره های آشپزخانه را هنگام پخت و پز باز می کند.

این کمک خواهد کرد، اما قرار گرفتن در معرض را از بین نمی برد، به خصوص برای اعضای خانواده که در آشپزخانه هستند در حالی که پخت و پز انجام می شود.

اگر در خانه‌ای کوچک‌تر زندگی می‌کنید یا در خانه‌ای با آشپزخانه بسته‌تر زندگی می‌کنید، و اگر فردی در خانه شما به بیماری تنفسی مانند آسم یا بیماری انسدادی مزمن ریه مبتلا باشد، حتی با وجود تهویه خوب، ممکن است ارکوپال جدید تماس‌ها همچنان نگران‌کننده باشد.

تعویض اجاق گاز با اجاق گازی که از القای مغناطیسی استفاده می کند، این قرار گرفتن در معرض را از بین می برد و در عین حال مزایای آب و هوایی را نیز فراهم می کند.

برنامه های تشویقی متعددی برای حمایت از تعویض اجاق گاز وجود دارد با توجه به اهمیت آنها برای کاهش تغییرات آب و هوایی.

به عنوان مثال، قانون کاهش تورم سال 2022 که اخیراً امضا شده است که شامل مقررات بسیاری برای رسیدگی به تغییرات آب و هوایی است.برای خرید لوازم برقی با راندمان بالا مانند اجاق گاز تخفیف ارائه می کند.

ده‌ها شهر ایالات متحده مقرراتی را اتخاذ کرده‌اند یا در حال بررسی هستند که اتصال گاز طبیعی را در خانه‌های جدید پس از تاریخ‌های مشخص ممنوع می‌کند تا سرعت انتقال از سوخت‌های فسیلی اسب را سرعت بخشد.

دور شدن از اجاق‌های گازی بسیار مهم است اگر روی اقدامات بهینه‌سازی انرژی خانه سرمایه‌گذاری می‌کنید خواه این کار را برای استفاده از مشوق‌ها، کاهش هزینه‌های انرژی یا کاهش ردپای کربن خود انجام دهید.

برخی از مراحل هوازدگی می تواند نشت هوا را به بیرون کاهش دهد که به نوبه خود می تواند غلظت آلودگی هوای داخل خانه را افزایش دهد اگر ساکنان تهویه آشپزخانه اسکاج قلاب بافی را نیز بهبود ندهند.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. به کارگیری ایزوگام برای آتش نشانی
    2. فواید باورنکردنی از خاصیت هویج
    3. پلمپ رستورانی در تهران که همبرگر گوشت خرس سرو می کرد
    4. میز اداری که به هیچ عنوان نمی شکند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.