پوشیدن لباس مرد عنکبوتی با تار توسط سارقی که به کاخ شاه وارد شد

تنها نشانه‌ای که نشان می‌دهد این لباس واقعاً یک لباس مرد عنکبوتی با تار است، ماسک اسکی قرمز است که همراه با یک جفت عینک آفتابی برای پنهان کردن هویت پیتر ارائه می‌شود.

بقیه لباس ها شامل شلوار جین تیره، کفش های ورزشی، تی شرت تک رنگ، کت چرم تیره و کتانی مشکی روی ماسک قرمز است.

به بیان ساده، اگرچه پیتر پارکر گارفیلد از منابعی که در اختیار داشت بهترین استفاده را کرد.

مهم نیست که چقدر با طرح مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز مطابقت دارد، برای ایستادن در مقابل رقبا کار سختی دارد.

اولین نسخه کت و شلوار اسپایدی که طرفداران آن را روی صفحه نمایش بزرگ دیدند، کت و شلوار خانگی توبی مگوایر بود که او برای مسابقه کشتی در برابر Bonesaw رندی ساوج در سال 2002 در مرد عنکبوتی ساخت.

اگرچه این لباس نقش کلیدی در اولین ماجراجویی لایو اکشن مرد عنکبوتی پس از آغاز هزاره بازی کرد، اما مقایسه آن با هر چیزی که از زمان معرفی آن به وجود آمده است دشوار است.

پوشاک

این کت و شلوار علاوه بر مشکی بودن تا حد زیادی، کاری را انجام می دهد که مدل قبلی خود در این لیست انجام نداده و شبیه یک لباس واقعی مرد عنکبوتی است.

تارهای طلایی روی کت و شلوار و ماسک به راحتی دیده می‌شود، همانطور که نشان‌واره مرد عنکبوتی کوچک که از تکرارهای قبلی MCU این لباس نشأت می‌گیرد، دیده می‌شود.

پس از چهار مورد که شامل نسخه‌های خانگی یا رنگ‌های متناوب این لباس است.

این انتخاب بعدی اولین مورد در فهرست است که خاطرات طرفداران لباس مرد عنکبوتی را که از مارول کامیکس می‌شناسند و دوست دارند، تداعی می‌کند.

مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2012 با رنگ‌بندی نمادین آبی و قرمز و برداشت خاص خود از طراحی، کت و شلواری را ارائه کرد که مطمئناً طرفداران از دیدن آن در عمل لذت بردند.

تار و پود روی این لباس بیشتر یک بافت است تا یک ویژگی قابل مشاهده و واقعاً رنگ آمیزی واقعی برای آن به خصوص روی نیم تنه و ماسک ندارد.

چشمان زرد نیز تغییر نسبتاً شدیدی نسبت به آنچه معمولاً در کمد لباس مرد عنکبوتی دیده می شود است، زیرا آن قسمت از ماسک تقریباً در هر نسخه دیگری سفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.