نایاب شدن ظروف یکبار مصرف تم تولد موجب کنسل شدن مراسم مهمانی شد

یکی از راه‌های کاهش استرس ناشی از برگزاری مهمانی، استفاده از ظروف یکبار مصرف تم تولد باکیفیت به‌جای کرایه ظروف گران‌قیمت شیشه و چینی برای مراسم است.

بشقاب های کاغذی یکبار مصرف علاوه بر اینکه به شما امکان می دهد روی موارد مهم تر تمرکز کنید، مزایای دیگری نیز به همراه خواهد داشت.
بشقاب های کاغذی با تم بیس بال ما در 1 بسته 50 تایی با سایز 9 اینچ عرضه می شود و شما کاملا آماده خواهید بود و ظاهر زیبای مهمانی، رویداد، پیک نیک یا هر شام با موضوع دیگری را تضمین می کند.

این بشقاب های کاغذی یکبار مصرف با طراحی فوق العاده با تم بیسبال و کیفیت عالی ایمن و غیر سمی هستند.

این بشقاب های کاغذی برای هر نوع پیک نیک موضوعی یا غیر مضمونی، مهمانی ها یا گردهمایی ها ایده آل هستند.

ظروف

ظروف یکبار مصرف FLOVAC® برای جمع آوری مایعات آلی در مکش استفاده می شود و برای کاربردهای “جریان زیاد و خلاء زیاد” (EN ISO 10079-3) طراحی و تولید شده است.

این سیستم سادگی و عملی بودن را با هم ترکیب می کند و به لطف استفاده از آخرین فناوری های ساخت و مواد کاملاً مطمئن، ایمنی بالایی را در برابر آلودگی برای اپراتورها، کارخانه های مکش و محیط زیست تضمین می کند.

ظروف در سه اندازه (1، 2 و 3 لیتری) ساخته شده اند تا با توجه به نیازهای موثر در مورد حجم های مورد انتظار برای مکش مورد استفاده قرار گیرند و در دو نسخه مجزا تولید می شوند.

ساخته شده توسط یک محفظه سفت پشتیبانی قابل استفاده مجدد و یک سیستم جمع آوری یکبار مصرف، متشکل از یک کیسه مقاوم که به طور هرمتیک به پوشش جوش داده شده است.

سیستم کاملاً یکبار مصرف متشکل از یک ظرف سفت و سخت و یک درب که باید قبل از شروع مکش به صورت هرمتیک جفت شود.

هر دو نسخه پورت های اتصال متمایز را برای اتصال کانتینر جمع آوری با خط ساکشن، با بیمار و در صورت لزوم با ظرف دیگری برای افزایش ظرفیت سیال ساکشن شده (درگاه TANDEM) نشان می دهند.

سیستم FLOVAC® نتیجه بیست سال تجربه فلومتر در تولید دستگاه های یکبار مصرف برای جمع آوری مایعات مکش شده و دریافت مهم ترین ویژگی ها در فیلتر آبگریز ویژه GORE™ Medical Membrane است.

این فیلتر از دستگاه های مولد خلاء یا کارخانه مکش متمرکز در برابر آلودگی محافظت می کند، زیرا عملکرد شیر سرریز را انجام می دهد و در صورت خیس شدن توسط سیال به حداکثر سطح پر شدن ظرف، مکش را خاموش می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.