فروش حوله تن پوش بامبو در بازار کرمانشاه متوقف شد

حوله تن پوش بامبو از 100% بامبو ساخته شده اند، همچنین مدل هایی وجود دارد که الیاف این گیاه را با پنبه مخلوط می کنند. استفاده از چنین موادی به شما امکان می دهد یک پارچه تری ایجاد کنید که لمس آن دلپذیر است که با شاخص های شگفت انگیز رطوبت سنجی متمایز می شود.

لازم به ذکر است که مدل‌های حوله‌ای که کاملاً از بامبو ساخته شده‌اند با کتیبه بامبو لینن مشخص می‌شوند در حالی که حوله‌های نخی بامبو را بامبو ریون می‌گویند. به این ماده ویسکوز بامبو نیز می گویند.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم، خاصیت ضد باکتریایی محصول است. حتی اگر حوله را برای مدت طولانی خیس بگذارید، باکتری های میکروبی و سایر میکروارگانیسم های مضر در آن شروع نمی شوند.

هنگامی که میکروارگانیسم ها روی سطح حوله قرار می گیرند، اکثر آنها در عرض 24 ساعت می میرند و بقیه کمی دیرتر. بنابراین، چنین منسوجات خانگی به ویژه توسط والدینی که به طور مسئولانه بهداشت نوزادان خود را نظارت می کنند، قدردانی می شود.

حوله

بوم بامبو لمس دلپذیری دارد. بسته شدن در چنین محصولی پس از حمام آب گرم یک تجربه فراموش نشدنی است.

کدام حوله بامبو یا پنبه بهتر است
پنبه یکی از پرکاربردترین مواد در صنعت نساجی است. این الیاف طبیعی هم برای لباس و هم برای منسوجات خانگی استفاده می شود.

بنابراین، اکثر ما از دوران کودکی با حوله های نخی آشنا هستیم. چنین محصولاتی عملکردهای خود را کاملاً انجام می دهند ، آنها به خوبی تمیز می شوند و با مقاومت در برابر سایش و همچنین تعدادی از ویژگی های مفید دیگر متمایز می شوند.

با این حال، هنگامی که برای اولین بار از حوله بامبو استفاده می کنید، هیچ سوالی در مورد اینکه کدام محصولات کیفیت بهتری دارند نخواهید داشت.

حوله های بامبو تقریباً از هر نظر بهتر هستند. آنها رطوبت را بهتر جذب می کنند، در لمس خوشایندتر، بهداشتی و همچنین بسیار بادوام هستند. هزینه آنها قطعا بالاتر است، اما سطح راحتی در هنگام استفاده با حوله های نخی معمولی قابل مقایسه نیست.

مزایا و معایب
با توجه به تمامی موارد فوق، مزایا و توضیحات این گونه منسوجات خانگی عبارتند از:

هیگروسکوپی. چه چیزی برای یک حوله مهمتر از توانایی جذب رطوبت است. حوله های بامبو فورا آب را جذب می کنند، بنابراین نیازی نیست تا زمانی که پوست شما بعد از حمام قرمز شود، خود را خشک کنید.
مقاومت در برابر سایش.

کشش چنین بوم بسیار دشوار است. با پایداری حرارتی بالا مشخص می شود، شمع ریزش نمی کند و رنگ پس از چندین سال استفاده از بین نمی رود.

بنابراین، یک حوله بامبو می تواند عمر شگفت انگیزی داشته باشد.
ضد حساسیت. این محصول در مصرف کنندگان واکنش آلرژیک ایجاد نمی کند.
دوستی با محیط زیست. اگر حوله عمر مفید خود را به پایان رسانده باشد، بدون آسیب به محیط زیست تجزیه می شود.
قابلیت تنفس این ویژگی به این واقعیت کمک می کند که محصول خیلی سریع خشک می شود.
نظافت اولیه مالک مجبور نیست هنگام شستن حوله کثیف قوانین پیچیده ای را رعایت کند.
لمس خوب لمس بوم بامبو بسیار لذت بخش است.
نکته منفی حوله هزینه بالا و همچنین امکان جمع شدن در صورت استفاده نادرست از محصول است. با این حال، خریداران عملا به این کاستی ها توجه نمی کنند، زیرا مزایا به راحتی از آنها بیشتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.