فروش جدول سنگی چینی لایبید موجب ثروتمند شدن مرد فقیر شد

جدول سنگی چینی لایبید طیف وسیعی از کاربردها را در انواع املاک از سایت های ساختمانی و انبارها تا اماکن تجاری دارند.

این موانع که با در نظر گرفتن ایمنی، قدرت و امنیت طراحی شده اند، می توانند برای نیازهای شما عالی باشند. در اینجا پنج کاربرد عملی برای جدول سنگی آورده شده است.

ممکن است یک محل تجاری، ملک یا قطعه زمینی داشته باشید که بخواهید دسترسی به آن را محدود کنید. می توان از جدول سنگی سنگین برای نشستن در مقابل نقاط دسترسی استفاده کرد تا از ورود وسایل نقلیه به سایت جلوگیری شود.

اگر در حال انجام کارهای طولانی مدت در یک ملک خالی هستید، یا اگر سایتی دارید که به طور خاص آسیب پذیر است، این موانع سخت یک انتخاب عالی هستند.

موانع به شما کمک می کنند تا کاملاً از خطر تجاوز یا نفوذ جلوگیری کنید به خصوص اگر این چیزی است که در گذشته با آن مشکل داشته اید.

همچنین خطر حملاتی را که از خودروها و وسایل نقلیه استفاده می‌کنند، مانند حمله با قوچ یا مسائل مربوط به انعکاس پرواز که می‌توان از آنها جلوگیری کرد، برای اموال شما کاهش می‌دهد.

گاردریل

با این حال، جدول سنگی از منظر ایمنی نیز مفید هستند. ممکن است بخواهید دسترسی عمومی یا وسایل نقلیه را به مناطق خاصی از سایت خود به دلیل خطراتی مانند آب های عمیق یا وسایل حرکتی محدود کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است لازم باشد بازدید از سایت خود را محدود کنید. در مرحله اول، ممکن است بخواهید آثار خود را خصوصی یا محافظت شده نگه دارید، و افراد را از مشاهده سایت دور کنید.

همچنین ممکن است این مورد باشد که کارهای سایت می تواند باعث حواس پرتی کاربران جاده یا بقیه افراد جامعه شود.

جدول سنگی بزرگ مجهز به صفحه نمایش را می توان در یک ساختار به هم پیوسته قرار داد تا یک مرز یا محیط ایجاد کند که می تواند به عنوان مانعی در برابر افرادی که فعالیت های ملک شما را جاسوسی یا جاسوسی می کنند و همچنین جلوی نفوذ ناخواسته را بگیرد.

یکی از کاربردهای عمده موانع بتنی و جدول سنگی، ساختار دهی به فضاهای فیزیکی باز و بزرگ است. یک مثال خوب از این امر در ایجاد پارکینگ موقت خودرو است، زیرا می توانید به راحتی خلیج ها و مناطق را مشخص کنید تا آن را تا حد امکان آسان کنید.

خواه این کار برای دادن مکانی به کارگران برای پارک کردن در یک سایت ساختمانی باشد، یا اگر در حال برگزاری یک رویداد هستید، این می تواند بسیار مفید باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.