خرابی اتصالات مستر پایپ موجب تخریب بیمارستان بزرگ دبی شد

وجه انتهایی اتصالات مستر پایپ که قرار است برش داده شود باید عمود بر محور لوله باشد و سپس لوله ppr و اتصالات باید به داخل سر قالب فیوژن اسپلایسر رانده شوند.

در عین حال، عملیات باید مطابق با الزامات جدول زیر انجام شود. به محض رسیدن به زمان گرمایش، لوله ppr و اتصالات باید از سر قالب جدا شوند.

عمل باید سریع باشد و خط مستقیم بدون چرخش باید به طور یکنواخت به عمق مورد نیاز بلافاصله وارد شود تا اتصال به طور یکنواخت فلنج شود.

برای برش اتصالات مستر باید از قیچی لوله مخصوص استفاده شود و سپس باید اسپلایسر فیوژن را ثابت کرده و روی قاب قرار دهیم و سپس سر قالب حرارتی مربوطه را طبق مشخصات لوله مورد نیاز نصب کنیم و برای سفت کردن آن از آچار شش گوش استفاده کنیم.

به طور کلی در قسمت جلویی کوچک است.

در حین جوشکاری، لوله ها و اتصالات مستر باید به طور همزمان در دستگاه قرار داده شوند و طبق استانداردهای عملیات مربوطه کار کنند.

پس از رسیدن به زمان گرم شدن، باید فوراً لوله و اتصالات لوله را همزمان از سر قالب جدا کرده و به سرعت و به طور یکنواخت در یک خط مستقیم و بدون چرخش در عمق مورد نیاز قرار دهیم تا فلنجی یکنواخت در قسمت ایجاد شود.

اتصالات

مفصل، و پس از وارد کردن، برگشت را کنترل کنید.

دمای اتصالات مستر و ذوب داغ لوله نباید خیلی زیاد یا خیلی پایین باشد.

دمای استاندارد جوشکاری مذاب داغ لوله و اتصالات PPR 260 ℃ است، خیلی زیاد است که به راحتی باعث جوشکاری معیوب می شود، خیلی کم باعث ادغام اتصالات لوله نمی شود و نشت احتمالی وجود خواهد داشت.

هنگامی که لوله ها و اتصالات مستر سوکت ذوب داغ هستند، نیرو نباید خیلی زیاد باشد و نیروی بیش از حد باعث تشکیل حلقه جمع آوری در پایین سوکت اتصالات لوله می شود که باعث انقباض و کاهش حجم آب می شود.

اتصالات مستر تازه جوش داده شده را نچرخانید. برای زیباتر شدن لوله، برخی از پرسنل جوشکاری زاویه جوش را تنظیم کرده و لوله را جبران می کنند که باعث پاره شدن مولکول های ذوب شده و نشت بالقوه زیادی می شود.

در هنگام جوشکاری لوله و اتصالات PPR در زمستان سعی کنید از پرتاب لوله های آب خودداری کنید، شکنندگی دمای پایین از کاستی های اتصالات مستر است که منجر به آسیب نامرئی خواهد شد.

شرکت تجارت واردات و صادرات Shijiazhuang xinyin تولید کننده اتصالات مستر تامین کننده اتصالات لوله PPR است.

ما یکی از بهترین کارخانه ها در چین هستیم. محصولات ما کیفیت قابل اعتمادی دارند و می توانند توسط خانواده ها و عمده فروشان استفاده کنند. ما می توانیم انواع اتصالات مستر رنگی را ارائه دهیم.

ما می توانیم کالاهای استاندارد ملی، کالاهای استاندارد غیر ملی را با توجه به الزامات تولید اتصالات مستر ارائه دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.