خاستگاری از دختر جوان به دلیل حساسیت به وایتکس

 اگر بوی وایتکس وارد ریه شود چه کنیم ؟ امروزه تقریباً در هر خانه ای سفید کننده یافت می شود. پارچه ها را سفید می کند و لکه ها را با یک واکنش شیمیایی که رنگ نامطلوب را به ذرات کوچکتر تجزیه می کند که به راحتی با شستشو پاک می شوند، از بین می برد.

دو نوع سفید کننده خانگی عبارتند از سفید کننده کلر و سفید کننده پراکسید. سفید کننده پراکسید در دهه 1950 معرفی شد.

اگرچه به از بین بردن لکه ها، به ویژه تشخیص طلا با وایتکس در دمای شستشوی بالاتر کمک می کند اما بیشتر مواد رنگی را سفید نمی کند و پارچه ها را ضعیف نمی کند مانند سفید کننده هیپوکلریت سدیم.

سفید کننده پراکسید ضدعفونی نمی کند و معمولاً به مواد شوینده لباسشویی که به عنوان رنگی ایمن تبلیغ می شوند اضافه می شود. همچنین ماندگاری بیشتری نسبت به سفید کننده کلر دارد.

سفید کننده پراکسید بیشتر در اروپا استفاده می شود، جایی که ماشین های لباسشویی با کویل های گرمایش داخلی تولید می شوند که می توانند دمای آب را تا نقطه جوش افزایش دهند.

رایج ترین نوع سفید کننده خانگی در ایالات متحده سفید کننده کلر است. در از بین بردن لکه ها و ضد عفونی کردن پارچه ها بسیار موثر است.

سفید کننده کلر برای تولید ارزان است و درمان خانگی استنشاق گاز جوهر نمک و وایتکس در دمای شستشوی گرم و گرم موثر است. با این حال، دارد.در تاسیسات تولید سفید کننده، محلول نهایی هیپوکلریت سدیم از طریق یک سری فیلتر قرار می گیرد تا ناخالصی های باقی مانده را استخراج کند.

همچنین برای اطمینان از اینکه دقیقاً حاوی 5.25٪ هیپوکلریت سدیم است آزمایش شده است. ایمنی یکی از نگرانی های اصلی در کارخانه های تولیدی به دلیل وجود گاز کلر فرار است.

هنگامی که کلر در خارج از تاسیسات راکتور تولید می شود،حساسیت به وایتکس به شکل مایع در واگن های مخزن راه آهن طراحی شده با دیواره های دوتایی حرکت می کند که در صورت خروج از ریل پاره نمی شود.

به محض ورود به کارخانه، کلر مایع از خودروهای مخزن به داخل مخزن نگهدارنده پمپ می شود.

 

 • منابع:
  1. Bleach
 • تبلیغات: 
  1. سیب زمینی منبع کاملی از نشاسته
  2. شکلات پر فایده برای سلامتی
  3. لباس مجلسی،از پارچه های شفاف
  4. نسخ خطی کاشی باستانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.