با پوشیدن شلوار جین زنانه ماوی شخص مورد علاقه تان را جذب کنید

اگر زندگی می‌توانست مانند خواهرخوانده شلوارهای مسافرتی باشد: شما و بهترین دوستانتان یک شلوار جین ارزان قیمت پیدا می‌کنید که چهره همه را برجسته می‌کند و هر منحنی را در آغوش می‌گیرد.

ما سعی کردیم این مفهوم را در زندگی واقعی خود به کار ببریم و بیش از 300 شلوار جین زنانه ماوی را برای یافتن مارک های مناسب برای هر نوع بدن، اندازه و سبک انتخاب کردیم.

شش زن واقعی از اوایل 20 سالگی تا بالای 40 سال و هر کدام با ترجیحات سبک و نگرانی های خرید خود توسط مدیر سبک خانه داری خوب، لوری برگاموتو و مدیر مد، کریستن سالادینو، در این فرآیند راهنمایی شدند.

چند شگفتی و حرکات رقص فراوان بعداً، این زنان از احساس (و ظاهرشان) در این بهترین سبک های جین سیر نشدند. از کوتاه گرفته تا انحنا تا سایز بزرگ، شلوار جین زنانه ماوی مقرون به صرفه‌ای پیدا کردیم که تا ساق پا بلندتر، دور کمر و بله، فوق‌العاده راحت است.

شلوار

سانچی می‌گوید: «من فقط شلوار جین کمر بلند با ساق‌های لاغر می‌خرم، زیرا من واقعاً انحنا دارم و از چیزی که وسط شکم را برش می‌دهد، خوشم نمی‌آید». “بزرگترین چالش من در مورد شلوار جین این است که ممکن است روی باسن و باسن من جا بیفتد و سپس در کمر من فاصله داشته باشد.”

کارشناسان مد ما می گویند: آن سجاف را بررسی کنید. سالادینو می‌گوید: «الیسا همیشه یک شلوار جین باریک انتخاب می‌کند که تا مچ پا مخروطی باشد. “اما من می خواستم او یک پای صاف تر را امتحان کند تا واقعا خطوط بدن او را متعادل کند.”

یک سبک قدیمی دهه 70 که متناسب با یک شبح منحنی مدرن باشد را می توان به دست آورد! سانچی می‌گوید: «از اینکه آنها چقدر در قسمت میانی من قرار می‌گیرند و واقعاً مرا در خود نگه می‌دارند بسیار شگفت‌زده شدم. و از جیب های پهن در پشت نترسید به لطف یوک نرم V شکل درست بالای آن جیب ها، پایین بدن شما گرد و متعادل به نظر می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.